Гімназія № 2 міста Білгорода-Дністровського

The best teacher in the world

The role of teacher is often formal and ongoing, carried out at a school or other place of formal education. In many countries, a person who wishes to become a teacher must first obtain specified professional qualifications or credentials from a university or college.

Життя нашої гімназії №2

22 березня разом із першими променями  весняного сонечка учні, батьки, вчителі та інші працівники закладу, з великим завзяттям, долучилися до озеленення пришкільної ділянки.

19 березня учнівське самоврядування Гімназії №2, на чолі з президентом гімназії Долженко Анною завітали у Центр дитячої творчості м. Білгорода-Дністровського та передали одяг, смаколики та обереги для поранених військових з передової, які потрапили у шпиталь (м.Запоріжжя).