Гімназія № 2 міста Білгорода-Дністровського

The best teacher in the world

The role of teacher is often formal and ongoing, carried out at a school or other place of formal education. In many countries, a person who wishes to become a teacher must first obtain specified professional qualifications or credentials from a university or college.

Результативність нашої роботи

Результативність роботи | mysite

Результати ЗНО випускників нашого закладу освіти:

У 2017 році НВК "школа-гімназія" серед 400 закладів освіти Одеської області зайняла 80 місце.

У 2018 році НВК "школа-гімназія" серед 400 закладів освіти Одеської області зайняла 57 місце.

У 2019 році НВК "школа-гімназія" серед 400 закладів освіти Одеської області зайняла 38 місце.

У 2020 році НВК "школа-гімназія" серед 400 закладів освіти Одеської області зайняла 93 місце.

У 2021 році НВК "школа-гімназія" серед 362 закладів освіти Одеської області зайняла 77 місце.